Değerler

YÖNETİM VE DESTEK

Web sitesi ile ilgili sorunlarınız için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ye mail atınız. 0532 604 57 79 

Paneli Aç
  • Üye ol
Arabic English Turkish

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız talaşlı imalat alanında faaliyet göstermektedir Her geçen gün yeniliğe ve gelişime açık çalışma özelliğiyle bünyesine ileri teknoloji makinalar ve programlar katarak hizmet vermeye devam etmektedir. istikrarlı büyüme hedefi ışığında çağın gerektirdiği teknolojik gelişmelere uyum sağlayıp ihtiyaç duyduğu yatırımları gerçekleştirerek, ekip çalışması içerisinde üretimlerini seri biçimde yaparak rekabet gücünü arttırıp, hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. makinalarımızda kullandığımız divizörler sayesinde ham malzeme işlem sayısını azaltarak daha rijit Kuvvet veya moment etkisi altında şekil değiştirmeyen, formunu koruyan hassasiyet te ürünleri işlemekteyiz.

KARİYER

Gökhan Teknik CNC; kurumun bünyesinde görev almak uzere belli donemlerde uzman personel alımı yapmaktadır.  Personel ihtiyacimiz web sayfamızda ve ilgili gazete ve dergilerde duyurulduktan sonra başvuran adaylar arasından şirketimizin politika ve hedeflerine uygun en yetenekli adaylar insan kaynaklari yetkilimiz tarafından görüşmeye çağrılır.  Görüşme sonucu en uyumlu adaydan başlamak uzere iş tekilifi yapılır.
Gökhan Teknik CNC’a iş başvurulari posta, email veya şahsen kurumumuza gelinerek yapılabilir. Basvuru için gereken bilgiler insan kaynaklari birimimizce iş ilaniyla beraber bildirilir.

Mimari Ekip

Mimari Ekip

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Sosyal Sorumluluk Bilinci
Günümüzde yaşam koşullarının geldiği noktada sosyal refahın korunması adına kurumlara büyük sorumluluklar düşmektedir. Çevre, sağlık, eğitim, ekonomi gibi temel yaşamsal olgulara dair gösterilen kurumsal duyarlılıklar, toplumsal refah seviyesinin artırılmasında büyük rol oynamaktadır.

Çevresel Bilinç
Gökhan Teknik CNC İnşaat, çevre konusunda çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir. Tüm projelerinde çevresel atığa, fiziksel veya kimyasal kirliliğe yol açabilecek tüm unsurları önlemeye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Projelerinde yer verdiği geniş yeşil alanlar ile daima nefes alan ve aldıran mekanlar yaratma çabasında olan Gökhan Teknik CNC İnşaat, sağlıklı toplumlar için mutlaka temiz bir çevre gerektiğine inanmaktadır.

Eğitim Bilinci
Sağlıklı bir toplum için eğitimi de olmazsa olmaz olarak gören Gökhan Teknik CNC İnşaat, bilinçli toplumların iyi eğitimli gençler tarafından oluşturulacağına inanmakta, katkıda bulunduğu okul ve derslik inşaatlarının yanı sıra, bireysel desteklerle de gençlerin iyi eğitim alması için gerekli duyarlılığı göstermektedir.

Kurulduğu günden bugüne sosyal sorumluluk çalışmalarını titizlikle sürdüren Gökhan Teknik CNC İnşaat, bu alandaki faaliyetlerini artırarak sürdürmeyi hedeflemektedir.

Teknoloji

Teknoloji